sssss

O blogu

Blog Doktor Steward jest chyba jedynym tego typu specjalistycznym blogiem w sieci. Jeśli chodzi o blogi, a nawet serwisy internetowe ukierunkowane na szeroko pojęte bezpieczeństwo można rzec, że dotychczas temat imprez masowych był tematem tabu, o którym mówiło się najmniej... lub nie mówiło wcale i celowo pomijało. 

Mam zamiar to zmienić i prezentować na tym blogu moje subiektywne opinie na tematy związane z obsługą, bezpieczeństwem i zabezpieczeniem imprez masowych. Oczywiście, już z góry zakładam, że nie we wszystkim zgodzisz się ze mną i niejednokrotnie podejmiesz polemikę komentując wpisy lub po prostu skrytykujesz moją pracę. Zapewne niektórymi wpisami wzbudzę również kontrowersje, innym razem podsunę jakiś pomysł lub gotowe rozwiązanie.

Czasami moje przemyślenia będą inspirowane tekstami z portalu OIM lub innych sieciowych periodyków, innym razem będą to tematy własne i bieżące, ale jestem otwarty również na tematy sugerowane przez Ciebie. W związku z powyższym mam nadzieję, że w pełni spełnię Twoje oczekiwania i zachęcę do regularnego odwiedzania strony.

...no to do dzieła! :)

Podziel się tym tekstem na:

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież